
Папір для випікання (Німеччина), 600*800мм, 500 аркушів
2 500 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 817
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пергамент силіконізований для випікання харчових продуктів.
Розмір 600x800 мм. Упаковка 500 аркушів.
Використовується для випічки хлібобулочних, кондитерських виробів в духових шафах і мікрохвильових печах, грилях, прокладання заморожених продуктів.
Багаторазове використання - до 10 разів.
Термостійкість від -40С до +220С.
Пергамент силіконізований з двух сторін.
Щільність листа в упаковці 38 г/м. кв.
Країна походження - Німеччина
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Папір для випікання |
| Матеріал | Пергамент |
| Колір | Білий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Німеччина |
| Ширина листа | 60 см |
| Довжина листа | 80 см |
| Щільність | 38 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал товару | Папір для випікання |
| Розмір | 60*80см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 500 ₴


