Новинка

Папір для випікання Лайт, 300*400мм, 500 аркушів
538 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1397
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пергамент силіконізований для випікання харчових продуктів.
Розмір 300x400 мм. Упаковка 500 аркушів.
Використовується для випічки хлібобулочних, кондитерських виробів в духових шафах і мікрохвильових печах, грилях, прокладання заморожених продуктів.
Багаторазове використання - до 5 разів.
Термостійкість від -40С до +220С.
Пергамент силіконізований з двох сторін.
Щільність листа в упаковці 38 г/м. кв.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Папір для випікання |
| Матеріал | Пергамент |
| Колір | Білий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Ширина листа | 30 см |
| Довжина листа | 40 см |
| Щільність | 38 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал товару | Папір для випікання |
| Розмір | 30*40см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 538 ₴





