
Форми з заокругленим посиленим бортом рожеві дно 50мм, висота 35мм, ціна за 150шт.
300 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1369
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Паперові форми для кексів, мафінів та капекейків - одноразові формочки для випікання, виготовлені із вологостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Розмір формочок:
- Діаметр дна – 50мм;
- Висота бортика – 35мм;
- Колір – рожевий.
- Щільність пергаменту - 80грам
150 шт.
Форми мають безліч переваг:
- посилений бортик утримує форму кексу (додатково не потрібна силіконова чи металева форма);
- гарний зовнішній вигляд (кекс у паперовій формі виглядає як маленький стильний торт);
- гігієнічність (зручно подавати смакоту у тарталетках – порційно для кожного);
- антипригарні та вологостійкі властивості пергаменту.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота бортика | 35 мм |
| Колір | Рожевий |
| Кількість в упаковці | 150 шт. |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 35 мм |
- Ціна: 300 ₴




