
Формочки з пергаменту прямокутні коричневі дно 100*35мм, висота 30мм (арт. Р-10), ціна за 1000шт.
850 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1299
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту прямокутні коричневі дно 100*35мм, висота 30мм (арт. Р-10) призначені для упаковки еклерів, порційних тортів, тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Розмір дна | 100*35мм |
| Висота бортика | 30мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Довжина | 100 мм |
| Ширина | 35 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Колір | Коричневий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота бортика, мм | 30 мм |
| Розмір дна | 100*35мм (прямокутна) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 850 ₴









