Новинка

Ланч-бокс крафт 900мл (верх 170*130*45мм) (50шт)
279 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1281
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крафтовий ланч-бокс об’ємом 900мл — ідеальне рішення для пакування страв на виніс. Стильний дизайн, практичність та екологічність — усе в одному пакуванні.
⠀
Виготовлений із щільного крафт паперу, витримує як гарячі, так і холодні страви. Має вбудовану кришку, що щільно закриває контейнер.
⠀
🔸 Підходить для других страв, салатів, вуличної їжі
🔸 Ідеальний для доставки та take away
🔸 Естетична альтернатива пластиковій тарі
⠀
📦 Упаковка: 50шт
⠀
Виготовлений із щільного крафт паперу, витримує як гарячі, так і холодні страви. Має вбудовану кришку, що щільно закриває контейнер.
⠀
🔸 Підходить для других страв, салатів, вуличної їжі
🔸 Ідеальний для доставки та take away
🔸 Естетична альтернатива пластиковій тарі
⠀
📦 Упаковка: 50шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Матеріал | Папір |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 130 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 900 мл |
| Матеріал товару | Папір крафт |
| Розмір | 13*17см |
| Висота бортика, мм | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 279 ₴






