Новинка

Кришка пластикова кругла d154мм, h20мм (50шт)
184 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1272
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пластикова кришка Ø154мм, висотою 20мм — сумісна з крафт-контейнером 550мл, 750мл та 1000мл (d150мм).
⠀
Ці прозорі кришки виготовлені з якісного пластику, щільно закривають контейнер, захищаючи страву під час транспортування.
⠀
🔹 Підходять для салатів, локшини, других страв та закусок
🔹 Не термостійкі — рекомендовані для холодних або теплих страв
🔹 Стильний вигляд для takeaway і доставки
⠀
📦 Упаковка: 50шт
⠀
Ці прозорі кришки виготовлені з якісного пластику, щільно закривають контейнер, захищаючи страву під час транспортування.
⠀
🔹 Підходять для салатів, локшини, других страв та закусок
🔹 Не термостійкі — рекомендовані для холодних або теплих страв
🔹 Стильний вигляд для takeaway і доставки
⠀
📦 Упаковка: 50шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 20 мм |
| Діаметр | 154 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр товару | 15см |
| Висота бортика, мм | 20 мм |
| Матеріал товару | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 184 ₴









