Новинка

Контейнер крафт круглий 350мл (верх d90мм, h86мм) (50шт) Ціна за контейнер, кришки продаються окремо
128 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1256
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
ЦІНА ВКАЗАНА ЛИШЕ ЗА КОНТЕЙНЕР. КРИШКИ НЕ ВКЛЮЧЕНІ У ВАРТІСТЬ КОНТЕЙНЕРА, ЇХ МОЖНА ПРИДБАТИ ДОДАТКОВО!
Контейнер крафт круглий 350мл (d90мм, h86мм) — ідеальне рішення для подачі та пакування гарячих страв, особливо супів, крем-супів, локшини, каш та інших перших страв.
⠀
🔸 Виготовлений з міцного харчового крафт-картону
🔸 Тримає форму навіть при високих температурах
🔸 Екологічний та зручний у використанні
⠀
📦 В упаковці — 50 шт
⠀
✅ До контейнера можна окремо придбати спеціальні пластикові кришки, які:
• не плавляться
• щільно закриваються
• витримують гарячі страви
⠀
🔸 Виготовлений з міцного харчового крафт-картону
🔸 Тримає форму навіть при високих температурах
🔸 Екологічний та зручний у використанні
⠀
📦 В упаковці — 50 шт
⠀
✅ До контейнера можна окремо придбати спеціальні пластикові кришки, які:
• не плавляться
• щільно закриваються
• витримують гарячі страви
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 86 мм |
| Діаметр | 90 мм |
| Матеріал | Папір |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Тип | Контейнер/судок |
| Форма | Кругла |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Об'єм | 350 мл |
| Матеріал товару | Папір крафт |
| Висота бортика, мм | 86 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 128 ₴







