
Формочка "Тюльпан" з бортиком синя, дно 50мм, висота 60/90мм, ціна за 300шт.
690 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 565
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки "Тюльпан" з бортиком чудово підходять для кексів, маффінів, капкейків та іншої порційної випічки. Така конструкція є посиленою і формочки не потребують додаткових форм-основ.
Також є звичайні формочки "Тюльпан" в 5 кольорах на вибір: білий, коричневий, світло-коричневий, фіолетовий, червоний.
Упаковка - 300шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Колір | Синій |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 300 шт. |
| Висота бортика | 90 мм |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 60/90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 690 ₴



