
Папір обгортковий коричневий, 70г/м², 420*600мм
42 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 772
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
У пакувальний (обгортковий) папір пакують: меблі, люстри, скло, книги, дрібні крихкі предмети, декор, посуд, промислові вироби та багато іншого. Також, дуже зручно та практично використовувати пакувальний папір в якості покриття стелажів на прилавках торгових закладів, ринків, тощо.
Папір обгортковий виготовляється з 100% макулатури (вторинної сировини), тому не є харчовим папером і не використовується в роботі з готовими харчовими продуктами, без подальшої обробки.
Колір- коричневий.
Щільність листа 70г/м².
Розмір 420x600 мм.
В 1 кг - 55-56 листов.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 60 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 42 см |
| Щільність | 70 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42*60см |
| Матеріал товару | Папір обгортковий |
| Щільність товару | 70 грам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 42 ₴/кг







