
Формочки з пергаменту білі дно 40мм, висота 27,5мм (арт. 5а), ціна за 1000шт.
351 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 739
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту (тарталетки) білі дно 40мм, висота 27,5мм (арт. 5а) призначені для випічки кексів і мафінів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Діаметр дна | 40мм |
| Висота бортика | 27,5мм |
| Верхній діаметр | 50мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Діаметр | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип форми | Кругла |
| Висота стінок | 27.5 мм |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 40 мм |
| Висота бортика, мм | 27,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 351 ₴




