
Формочки з пергаменту коричневі дно 35мм, висота 12,5мм (арт. 4), ціна за 1000шт.
299 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 762
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту (тарталетки) коричневі дно 35мм, висота 20мм (арт. 4) призначені для випічки невеликих кексів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Діаметр дна | 35мм |
| Висота бортика | 12,5мм |
| Верхній діаметр | 40мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 35 мм |
| Висота стінок | 12.5 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 35 мм |
| Висота бортика, мм | 12,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 299 ₴





