
Пергамент жиростійкий білий, 30г/м², 280*380мм (заміна підпергаменту)
180 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 610
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Пергамент для упаковки харчових продуктів.
Колір - білий.
Щільність листа - 30г/м². В 1 кг на 74% більше листів ніж у підпергаменті.
Розмір - 280x380мм.
В 1 кг - 310-315 листов.
Даний пергамент має середню волого- і жиростійкість. Він захищає готові вироби від потрапляння вологи, а упаковку від жирних плям.
Даний пергамент застосовується в якості упаковки виробів, що містять жири, а також для різних кондитерських виробів. Використовується для застилання коробок і викладання печива, пряників, тортів, кексів, тістечок, також підходить для піци.
Крім того, пергамент абсолютно безпечний і повністю зберігає всі властивості їжі, а також дозволяє продукту «дихати» і зберігати свою свіжість!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 38 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 28 см |
| Щільність | 30 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 28*38см |
| Щільність товару | 30 грам |
- Ціна: 180 ₴/кг




