
Паперова форма для випікання пирогів прямокутна дно 200*65мм, висота 50мм
12 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 300
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові форми для пирогів/тарти виготовляються з двошарового мікрогофрокартону. Друк проводиться безпечними фарбами тільки на зовнішньому шарі, тому можна бути спокійним за безпеку контактують продуктів.
Переваги форм:
- екологічні (виготовлені з чистої целюлози);
- жіро і термостійкий (від -40° до +220°);
- практичні (форми не потрібно змащувати перед випічкою і мити після використання, не потребують металевих листів);
- презентабельні (гарний зовнішній вигляд дозволяє застосовувати для подачі на стіл).
Мінімальне замовлення - 50шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | картон |
| Кількість в наборі | 50 |
| Висота бортика, мм | 50 мм |
| Розмір | 200*65 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 ₴









