
Папір для випікання Сілідор Gold (Норвегія), 400*600мм, 500 аркушів
1 180 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 818
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Пергамент силіконізований для випікання харчових продуктів натурального коричневого кольору.
Розмір 400x600 мм. Упаковка 500 аркушів.
Область застосування: для випічки хлібобулочних, кондитерських виробів в духових шафах і мікрохвильових печах, прокладання заморожених продуктів.
Багаторазове використання при випіканні - до 15 разів.
Термостійкість від -40С до +250С.
Пергамент силіконізований з двох сторін.
Колір - коричневий.
Щільність листа в упаковці 41 г/м. кв.
Країна походження - Норвегія
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Папір для випікання |
| Матеріал | Пергамент |
| Колір | Коричневий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Норвегія |
| Ширина листа | 40 см |
| Довжина листа | 60 см |
| Щільність | 41 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал товару | Папір для випікання |
| Розмір | 40*60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 180 ₴




