
Формочки "Тюльпан" мікс, дно 50мм, висота 50/80мм, ціна за 300шт.
540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1415
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стильне та практичне рішення для випічки і подачі мафінів та капкейків ✨
Форми типу “тюльпан” надають виробам привабливий вигляд та підкреслюють їхню форму.
📌 Характеристики:
✔ Діаметр дна: 50мм
✔ Висота: 50/80мм
✔ Упаковка: 300шт.
✔ Колір: мікс
✔ Матеріал: харчовий пергамент
✔ Витримують високі температури
✔ Не потребують змащування
✔ Не прилипають до випічки
Ідеально підходять для мафінів, капкейків та інших десертів — як для випікання, так і для подачі 👌
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 80 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 300 шт. |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 50/80 мм |
| Висота бортика | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴






