
Формочки "Тюльпан" з бортиком мікс, дно 50мм, висота 60/90мм, ціна за 200шт.
540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1416
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки "Тюльпан" з бортиком чудово підходять для кексів, маффінів, капкейків та іншої порційної випічки. Така конструкція є посиленою і формочки не потребують додаткових форм-основ.
Розміри:
Дно - 50мм
Висота - 60/90мм
Формочки "Тюльпан" посилені з бортиком представлені в 4 кольорах - жовті, зелені, червоні та сині.
Упаковка - 200шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 90 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 200 шт. |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 60/90 мм |
| Висота бортика | 90 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴





