
Формочки з посиленим бортом кольорові (мікс) дно 50мм, висота 40мм, ціна за 300шт.
540 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1413
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Формочки з пергаменту з посиленим бортом кольорові (мікс) дно 50мм, висота 40мм - одноразові формочки для випікання, виготовлені із вологостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Призначені для випічки кексів, мафінів та капкейків.
Розмір формочок:
- Діаметр дна – 50мм;
- Висота бортика – 40мм;
- Колір – мікс з 4-ьох кольорів (чорні, сині, фіолетові та зелені).
Кількість в упаковці - 300 шт.
Форми мають безліч переваг:
- посилений бортик утримує форму кексу (додатково не потрібна силіконова чи металева форма);
- гарний зовнішній вигляд (кекс у паперовій формі виглядає як маленький стильний торт);
- гігієнічність (зручно подавати смакоту у тарталетках – порційно для кожного);
- антипригарні та вологостійкі властивості пергаменту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Країна виробник | Україна |
| Основні атрибути | |
| Висота | 40 мм |
| Форма | Кругла |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 300 шт. |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 40 мм |
| Висота бортика | 40 мм |
- Ціна: 540 ₴







