
Паперова форма для випікання великодніх пасок Panettone (Італія), 155/112 мм, 1200шт. Стандарт
8 040 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 542
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
УВАГА! Мінімальне замовлення від 200шт. форм розміром 155/112мм.
Замовлення має бути кратним 200шт. форм розміром 155/112мм.
Виробник - Італія. Найкраща якість на ринку, перевірена роками!
Діаметр дна - 155мм
Висота - 112мм
Вага готового виробу - 750г (залежно від рецептури)
Одноразові паперові форми для випікання пасок є недорогими, простими у використанні і екологічно чистими.
Паперові одноразові форми для випічки мають безліч переваг - від спрощення технологічного процесу до значного зменшення собівартості продукції завдяки:
- скорочення часу випікання і охолодження виробів завдяки мікроперфорації (економія витрат на електроенергію);
- повністю екологічні (виготовлені з чистої целюлози);
- ідеально тримають форму готового виробу, а також довше зберігають свіжість і смак випічки;
- стійкі до дії жирів і перепадів температур (від -40 ° до + 220 °);
- відсутня необхідність змащувати і чистити форму (економія часу і витрат на роботу);
- 2 в 1 - форма для випікання і упаковка для готової випічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Італія |
| Висота бортика | 112 мм |
| Діаметр | 155 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 1200 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага готового виробу | 750 |
| Висота бортика, мм | 112 мм |
| Діаметр дна, мм | 155 мм |
| Дизайн | Стандарт |
| Дизайн форми | Стандарт |
| Матеріал бічної стінки | крафт-папір |
| Матеріал дна форми | мікрогофрокартон |
| Основні | |
| Висота стінок | 112 мм |
| Тип форми | Кругла |
- Ціна: 8 040 ₴









