Новинка

Паперова форма для випікання кругла дно 200мм, висота 60мм, отвір 60мм
24 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1372
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперова форма для випікання виготовлена з міцного мікрогофрокартону, що добре тримає форму та забезпечує рівномірне пропікання виробів. Підходить для випікання кексів, хлібобулочних і кондитерських виробів.
Характеристики:
-
Форма: кругла
-
Діаметр дна: 200мм
-
Висота: 60мм
-
Отвір: 60мм
-
Матеріал: мікрогофрокартон
Форма зручна у використанні, не потребує додаткового змащування та дозволяє подавати готовий виріб без перекладання. Ідеальне рішення для пекарень, кондитерських і домашнього використання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Матеріал | Крафтовий папір |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 200 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в наборі | 50 |
| Діаметр дна, мм | 200 мм |
| Висота бортика, мм | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 ₴







