Новинка

Кришка пластикова прямокутна 175*125*10мм (50шт)
162 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1253
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прозора пластикова кришка розміром 175*125мм, висота 10мм — ідеально підходить до крафт-контейнера прямокутного 700мл.
⠀
Виготовлена з щільного прозорого пластику, що дозволяє бачити вміст контейнера. Не деформується від тепла, щільно прилягає до країв контейнера.
⠀
🔸 Герметично закриває страву
🔸 Підходить для гарячих та холодних страв
🔸 Прозора — естетичне пакування для доставки
⠀
📦 Упаковка: 50шт
⠀
Виготовлена з щільного прозорого пластику, що дозволяє бачити вміст контейнера. Не деформується від тепла, щільно прилягає до країв контейнера.
⠀
🔸 Герметично закриває страву
🔸 Підходить для гарячих та холодних страв
🔸 Прозора — естетичне пакування для доставки
⠀
📦 Упаковка: 50шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Довжина | 175 мм |
| Матеріал | Поліетилен |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Прозорий |
| Ширина | 125 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота бортика, мм | 10 мм |
| Матеріал товару | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 162 ₴






