Новинка

Кришка пластикова кругла термостійка 116мм, h10мм (50шт)
196 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1262
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кришка пластикова кругла Ø116 мм — ідеально підходить до крафт-контейнера 750 мл та 900 мл.
Виготовлена зі спеціального термостійкого пластику, який не плавиться і витримує високі температури.
⠀
🔹 Щільно закриває контейнер
🔹 Забезпечує захист від протікання
🔹 Ідеальна для супів, гарячих страв, доставки
⠀
📦 Упаковка: 50 шт.
Виготовлена зі спеціального термостійкого пластику, який не плавиться і витримує високі температури.
⠀
🔹 Щільно закриває контейнер
🔹 Забезпечує захист від протікання
🔹 Ідеальна для супів, гарячих страв, доставки
⠀
📦 Упаковка: 50 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 10 мм |
| Діаметр | 116 мм |
| Матеріал | Поліпропілен |
| Застосування | Для рідких продуктів |
| Тип | Кришка |
| Форма | Кругла |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр товару | 11,6 см |
| Висота бортика, мм | 10 мм |
| Матеріал товару | Пластик |
Інформація для замовлення
- Ціна: 196 ₴




