
24L Кришка картонна прямокутна 140*115мм (100шт)
159 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1235
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Кришка картонна прямокутна 140×115 мм (фольгована, 100 шт/уп) — це практичне рішення для герметичного закривання алюмінієвих контейнерів відповідного розміру. З одного боку кришка має фольговане покриття, що забезпечує термостійкість, захист від вологи та збереження температури страв. Ідеально підходить для доставки їжі, кулінарії, кейтерингу, вуличної їжі чи закусок на виніс.
Основні переваги:
-
Розмір: 140×115 мм — ідеально для прямокутних алюмінієвих контейнерів
-
Фольговане покриття — стійкість до температур та захист продуктів
-
Щільний картон — забезпечує форму та міцність
-
Кількість в упаковці: 100 штук
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 140 мм |
| Матеріал | Папір |
| Застосування | Універсальне |
| Тип | Кришка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина | 115 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 11,5*14см |
| Матеріал товару | Картон (фольгований) |
- Ціна: 159 ₴




