
Форми з заокругленим посиленим бортом білі дно 50мм, висота 40мм, ціна за 200шт.
440 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 596
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Паперові форми для кексів, мафінів та капекейків - одноразові формочки для випікання, виготовлені із вологостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Розмір формочок:
- Діаметр дна – 50мм;
- Висота бортика – 40мм;
- Колір – білий.
- Щільність пергаменту - 80грам
Упаковка: 200 шт.
Форми мають безліч переваг:
- посилений бортик утримує форму кексу (додатково не потрібна силіконова чи металева форма);
- гарний зовнішній вигляд (кекс у паперовій формі виглядає як маленький стильний торт);
- гігієнічність (зручно подавати смакоту у тарталетках – порційно для кожного);
- антипригарні та вологостійкі властивості пергаменту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Колір | Білий |
| Основні атрибути | |
| Кількість в пакованні | 200 шт. |
| Висота бортика | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
- Ціна: 440 ₴








