
Серветки з пергаменту круглі коричневі, 200мм, ціна за 1000шт.
644 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1185
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки з пергаменту круглі коричневі, 200мм призначені для того, щоб викладати на них торти або будь-які кондитерські вироби. Серветки виготовлені з вологостійкого рослинного пергаменту, що запобігає намоканню і надає естетичний вигляд готовим кондитерським шедеврам!
Діаметр серветки 200мм
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Ціна вказана за 1 тис. шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Діаметр | 200 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 1000 шт. |
| Форма | Кругла |
| Основні | |
| Щільність паперу | 40 г/м2 |
| Паковання серветок | Пакет поліетиленовий |
| Кількість шарів | Одношарові |
| Матеріал серветки | Целюлоза |
| Довжина аркуша | 200 см |
| Ширина листа | 200 см |
| Кількість у пачці | 1000 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр товару | 20см |
| Матеріал товару | Папір жиростійкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 644 ₴

