
Формочка "Тюльпан" коричнева, дно 50мм, висота 50/80мм, ціна за 480шт.
672 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1126
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки "Тюльпан" чудово підходять для кексів, маффінів, капкейків та іншої порційної випічки. Різноманітні кольори підкреслять як стиль, так і смак виробів. На вибір: 5 кольорів білий, коричневий, світло-коричневий, фіолетовий, червоний. Також є посилені формочки "Тюльпан", що не потребують додаткових форм.
Упаковка - 480шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для пасхи/паски, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 80 мм |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 480 шт. |
| Висота бортика | 80 мм |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 50/80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 672 ₴



