
Форми з заокругленим посиленим бортом сині дно 90мм, висота 20мм, ціна за 100шт.
200 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1066
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Паперові форми для кексів, мафінів та капекейків - одноразові формочки для випікання, виготовлені із вологостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Розмір формочок:
- Діаметр дна – 90мм;
- Висота бортика – 20мм;
- Колір – синій.
- Щільність пергаменту - 80грам
Упаковка: 100 шт.
Форми мають безліч переваг:
- посилений бортик утримує форму кексу (додатково не потрібна силіконова чи металева форма);
- гарний зовнішній вигляд (кекс у паперовій формі виглядає як маленький стильний торт);
- гігієнічність (зручно подавати смакоту у тарталетках – порційно для кожного);
- антипригарні та вологостійкі властивості пергаменту.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Синій |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 90 мм |
| Висота бортика, мм | 20 мм |
- Ціна: 200 ₴




