
Форма антипригарна хлібна 26 х 13 х 6 см (шт)
166 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 888
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал ………………………………Харчовий алюміній з покриттям
Довжина верхньої частини …………255 мм
Довжина нижньої частини ………… 200 мм
Ширина верхньої частини ……….... 130 мм
Ширина нижньої частини ………….. 100 мм
Висота ……………………………….... 62 мм
Форма ……………………………….….Прямокутна
Колір ………………………………….... Графітовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота стінок | 60 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 166 ₴




