
Форма антипригарна прямокутна "Джамбо" (набір 3 шт)
927 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 884
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Матеріал ……………………………………. Алюміній харчовий з покриттям
Покриття …………………………………….. Антипригарне (тефлон)
Набір …………………………………………. 3 шт.
Форма №1
Довжина верхньої частини ………………. 400 мм
Довжина нижньої частини ……………….. 370 мм
Ширина верхньої частини ……………….. 300 мм
Ширина нижньої частини ………………… 280 мм
Висота ……………………………………….. 60 мм
Форма №2
Довжина верхньої частини …………….... 340 мм
Довжина нижньої частини ……………….. 300 мм
Ширина верхньої частини ……………….. 260 мм
Ширина нижньої частини ………………… 230 мм
Висота ……………………………………….. 50 мм
Форма №3
Довжина верхньої частини ………………... 280 мм
Довжина нижньої частини ……………….... 250 мм
Ширина верхньої частини ………………... 220 мм
Ширина нижньої частини ………………... 190 мм
Висота ……………………………………….. 50 мм
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексу, Для хліба, Для пирога, Для бісквіта, Для лазаньї |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 340 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Висота стінок | 50 мм |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Кількість в наборі | 3 шт. |
- Ціна: 927 ₴






