
Форма антипригарна для випікання кексів 12 шт 35 х 26 х 3 см (шт)
350 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 879
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал ……………………………………. Алюміній харчовий з покриттям
Форма ……………………………………….. Прямокутна
Розмір форми
Довжина ………………………………………350 мм
Ширина ………………………………………. 260 мм
Висота ……………………………………….. 30 мм
Розмір виробу
Діаметр ……………………………………… 60 мм
Висота ……………………………………….. 30 мм
Кількість виробів ………………....……...... 12 шт
Вигляд виробу …………………………..….. Маффін
Колір …………………………………………..Графітовий
Покриття …………………………………….. Антипригарне (тефлон)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 60 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Висота стінок | 30 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 12 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 350 ₴




