
Форма антипригарна "Серце, Коло, Квадрат" (набір 3 шт)
616 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 878
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Матеріал ……………………………………….. Харчовий алюміній з покриттям
Набір …………………………………………….. 3 шт.
Форми ………………………………………….... Квадрат, серце, коло
Квадрат
Довжина ………………………………………… 270 мм
Ширина ………………………………………….. 270 мм
Висота ……………………………………………. 65 мм
Серце
Ширина ………………………………………….. 225 мм
Довжина ……………………………………….... 200 мм
Висота …………………………………………… 65 мм
Коло
Діаметр …………………………………………. 260 мм
Висота …………………………………………… 65 мм
Колір ………………………………………………Графітовий
Покриття ………………………………………… Антипригарне (тефлон)
Упаковка …………………………………………. Коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Фігурна |
| Стан | Новий |
| Призначення форми | Для хліба, Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Матеріал | Алюміній |
| Конструкція форми | Розбірна |
| Діаметр | 260 мм |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 270 мм |
| Висота стінок | 65 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Тип духовки | Газова або електрична |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 616 ₴





