
Силіконова форма "Пиріг прямокутний" 30 х 22 х 4 см
208 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 909
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір - 300*220мм
Висота - 40 мм
Кількість виробів - 1 шт
Вигляд виробу - Пиріг прямокутний
Розмір виробу - 20*25см
Висота виробу - 4см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 220 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 1 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -60 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 208 ₴




