
Силіконова форма на 6 виробів "Кекс з бантом" 30 х 18 х 4 см
136 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 902
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Розмір всієї форми - 280*180мм
Висота - 40 мм
Кількість виробів - 6 шт
Вигляд виробу - Кекс з бантом
Діаметр виробу - 6,5-7см
Висота виробу - 2,5-3,5см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Прямокутна |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Силікон |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Довжина | 300 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Різні кольори |
| Тип духовки | Електрична |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість осередків | 6 шт. |
| Додаткові характеристики | |
| Максимальна температура | 230 град. |
| Мінімальна температура | -60 град. |
| Використання в мікрохвильовій печі | Так |
| Підходить для миття в посудомийній машині | Так |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 136 ₴




