
Крафт папір вологостійкий білий, 40г/м², 420*600мм, кг
110 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 796
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вологостійкий крафт папір – призначений для пакування продуктів харчування з мінімальним вмістом жиру та середнім вмістом вологи. Підходить для перестилання продуктів харчування та застилання коробок для викладання продуктів з невеликим вмістом жиру.
Колір - білий.
Щільність листа - 40г/м².
Розмір - 420x600мм.
В 1 кг - 95-100 листів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 60 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 42 см |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42*60см |
| Матеріал товару | Папір крафт |
| Щільність товару | 40 грам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴/кг




