
Пергамент жиростійкий білий, 30г/м², 200*300мм (заміна підпергаменту) ціна за 5кг
900 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 656
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Пергамент для упаковки харчових продуктів.
Колір - білий.
Щільність листа - 30г/м².
Розмір - 200x300мм.
Упаковки по 5кг!
Даний пергамент має середню волого- і жиростійкість. Він захищає готові вироби від потрапляння вологи, а упаковку від жирних плям.
Даний пергамент застосовується в якості упаковки виробів, що містять жири, а також для різних кондитерських виробів. Використовується для застилання коробок і викладання печива, пряників, тортів, кексів, тістечок, також підходить для піци.
Крім того, пергамент абсолютно безпечний і повністю зберігає всі властивості їжі, а також дозволяє продукту «дихати» і зберігати свою свіжість!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 30 см |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 20 см |
| Щільність | 30 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 20*30см |
| Щільність товару | 30 грам |
- Ціна: 900 ₴




