
Формочки з пергаменту білі дно 50мм, висота 30мм (арт. 7а), ціна за 1000шт.
368 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1017
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту (тарталетки) білі дно 50мм, висота 30мм (арт. 7а) призначені для випічки кексів і мафінів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Діаметр дна | 50мм |
| Висота бортика | 30мм |
| Верхній діаметр | 60мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Колір | Білий |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість в пакованні | 1000 шт. |
| Висота бортика | 30 мм |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 30 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368 ₴








