
Крафт папір, 70г/м², 420*600мм, кг
67 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 747
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Крафт папір - призначений для пакування продуктів харчування з мінімальним вмістом жиру та вологи. Призначений для пакування сухих продуктів харчування.
Колір - коричневий.
Щільність листа - 70г/м².
Розмір - 420x600мм.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина листа | 60 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Папір |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 42 см |
| Щільність | 70 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 42*60см |
| Матеріал товару | Папір крафт |
| Щільність товару | 70 грам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 67 ₴/кг




