
Паперова форма для випікання пирогів кругла дно 90мм, висота 20мм (100шт.)
280 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1123
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові форми для пирогів/тарти виготовляються з волого- і термостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Переваги форм:
- екологічні (виготовлені з чистої целюлози);
- жиро- і термостійкий (від -40° до +220°);
- практичні (форми не потрібно змащувати перед випічкою і мити після використання, не потребують металевих листів);
- презентабельні (гарний зовнішній вигляд дозволяє застосовувати для подачі на стіл).
В упаковці - 100шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Стан | Новий |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Конструкція форми | Цілісна |
| Діаметр | 90 мм |
| Висота стінок | 20 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість осередків | 100 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 90 мм |
| Висота бортика, мм | 20 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 280 ₴




