
Серветки з пергаменту "корона" коричневі, 220*60мм, 500 шт/уп
145 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 749
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серветки з пергаменту "корона" коричневі, 220*60мм призначені для порційних тортів і тістечок,. Вони надають витончений вигляд, а також дозволяють не бруднити руки при контакті з кондитерськими виробами.
Розмір серветки 220*60мм
Кількість в упаковці - 500 шт.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 220 мм |
| Кількість в упаковці | 500 шт. |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 60 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 22*6см |
| Матеріал товару | Папір жиростійкий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 145 ₴









