
Паперова форма для випікання пирогів кругла дно 170мм, висота 35мм, ціна за 200шт.
2 200 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 173
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Паперові форми для пирогів/тарти виготовляються з двошарового мікрогофрокартону. Друк проводиться безпечними фарбами тільки на зовнішньому шарі, тому можна бути спокійним за безпеку контактують продуктів.
Бічна стінка круглої форми знизу по колу оснащена перфорацією для зручності обриву і вилучення готової продукції.
Переваги форм:
- екологічні (виготовлені з чистої целюлози);
- жиро- і термостійкий (від -40° до +220°);
- практичні (форми не потрібно змащувати перед випічкою і мити після використання, не потребують металевих листів);
- презентабельні (гарний зовнішній вигляд дозволяє застосовувати для подачі на стіл).
Коробка - 600шт.
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для пирога, Для бісквіта, Для кексу |
| Діаметр | 170 мм |
| Висота стінок | 35 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | картон |
| Кількість в наборі | 200 |
| Висота бортика, мм | 35 мм |
| Діаметр дна, мм | 170 мм |
- Ціна: 2 200 ₴





