
Листи для роботи з шоколадом (гітарні) 400*600мм, 50шт/упаковка
209 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 600
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Гітарні листи застосовуються для створення шоколадного декору. Використання гітарних листів дозволяє легко відділити шоколадні вироби від плівки, дає можливість створення унікальних форм та додає глянсовий блиск шоколадним шедеврам.
Мінімальне замовлення - 1 упаковка (50листів)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип | Стрічка кондитерська |
| Стан | Новий |
| Матеріал | Поліетилен |
| Довжина | 400 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Колір | Білий |
| Кількість в наборі | 50 шт. |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 80 мкм |
| Розмір | 40*60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 209 ₴





