
Форми з заокругленим посиленим бортом коричневі дно 50мм, висота 40мм, ціна за 200шт.
550 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 597
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Паперові форми для кексів, мафінів та капекейків - одноразові формочки для випікання, виготовлені із вологостійкого пергаменту з посиленим бортиком.
Розмір формочок:
- Діаметр дна – 50мм;
- Висота бортика – 40мм;
- Колір – коричневий.
- Щільність пергаменту - 80грам
Упаковка: 200 шт.
Форми мають безліч переваг:
- посилений бортик утримує форму кексу (додатково не потрібна силіконова чи металева форма);
- гарний зовнішній вигляд (кекс у паперовій формі виглядає як маленький стильний торт);
- гігієнічність (зручно подавати смакоту у тарталетках – порційно для кожного);
- антипригарні та вологостійкі властивості пергаменту.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 40 мм |
| Антипригарне покриття форми | Так |
| Колір | Коричневий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 550 ₴






