
Формочки з пергаменту білі дно 50мм, висота 35мм (арт. 120)
529 ₴/тис. шт.
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1170
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту (тарталетки) білі дно 50мм, висота 35мм (арт. 120) призначені для випічки кексів і мафінів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Діаметр дна | 50мм |
| Висота бортика | 35мм |
| Верхній діаметр | 60мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 50 мм |
| Висота стінок | 35 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 50 мм |
| Висота бортика, мм | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 529 ₴/тис. шт.




