
Паперова форми для випікання великодніх пасок Panettone (Італія) 165/135мм, 150шт. Стандарт
1 212 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 545
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
УВАГА! Мінімальне замовлення від 150шт. форм розміром 165/135мм.
Замовлення має бути кратним 150шт. форм розміром 165/135мм.
Виробник - Італія. Найкраща якість на ринку, перевірена роками!
Діаметр дна - 165мм
Висота - 135мм
Вага готового виробу - 1000г (залежно від рецептури)
Одноразові паперові форми для випікання пасок є недорогими, простими у використанні і екологічно чистими.
Паперові одноразові форми для випічки мають безліч переваг - від спрощення технологічного процесу до значного зменшення собівартості продукції завдяки:
- скорочення часу випікання і охолодження виробів завдяки мікроперфорації (економія витрат на електроенергію);
- повністю екологічні (виготовлені з чистої целюлози);
- ідеально тримають форму готового виробу, а також довше зберігають свіжість і смак випічки;
- стійкі до дії жирів і перепадів температур (від -40 ° до + 220 °);
- відсутня необхідність змащувати і чистити форму (економія часу і витрат на роботу);
- 2 в 1 - форма для випікання і упаковка для готової випічки.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Італія |
| Висота бортика | 135 мм |
| Діаметр | 165 мм |
| Колір | Коричневий |
| Кількість в упаковці | 150 шт. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага готового виробу | 1000 |
| Висота бортика, мм | 135 мм |
| Діаметр дна, мм | 165 мм |
| Дизайн | Стандарт |
| Дизайн форми | Стандарт |
| Матеріал бічної стінки | крафт-папір |
| Матеріал дна форми | мікрогофрокартон |
| Основні | |
| Висота стінок | 135 мм |
| Тип форми | Кругла |
- Ціна: 1 212 ₴









