
Листи ацетатні 82 мкм, 400*450мм, 25шт/упаковка
230 ₴
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 504
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Ацетатні листи використовуються, в основному, для формування шоколадних фігур і декору. Використання плівки дозволить зробити ідеальну глянцеву поверхню шоколаду.
Ацетатна плівка легко відділяється від кондитерських виробів, не прилипає.
Можна використовувати як для формування шоколадних фігур, так і для шоколадних візерунків, прикрас з айсінгом.
Також ацетатні листи використовуються для транспортування тортів на далекі відстані, щоб забезпечити їм додаткову міцність.
Приклади застосування:
1 варіант
1. Розкласти ацетатний лист на рівній поверхні.
2. Нанести шоколад рівним шаром або лініями, товщина шару шоколаду повинна бути не більше 2 мм.
3. Поки шоколад не застиг, зробити необхідні насічки, фігури і надати форму за допомогою плівки.
4. Після застигання відокремити шоколад від плівки.
2 варіант:
1. Нанести на лист візерунок харчовою фарбою або темним шоколадом
2. Покрити зверху тонким шаром білого шоколаду
3. Почекати поки шоколад схопиться, але ще не застигне
4. Обернути лист з декором навколо торта, скріпити кінці скотчем
5. Дати повністю охолонути в холодильнику
6. Акуратно зняти плівку з готового шедевра!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Довжина | 400 мм |
| Кількість в наборі | 25 шт. |
| Стан | Новий |
| Ширина | 450 мм |
| Колір | Прозорий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Щільність | 82 мкм |
| Щільність товару | 82 мікрон |
| Розмір | 40*45см |
- Ціна: 230 ₴





