Топ

Папір для пакування харчових продуктів КОРИЧНЕВИЙ, 40 г/м2, 450*600мм
370 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 1172
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Кольоровий папір (пергамент) для упаковки харчових продуктів і не тільки!
Колір - коричневий.
Щільність листа - 40г / м².
Розмір - 450*600мм.
Даний пергамент має високу вологостійкість і жиростійкість, тому підходить для пакування продуктів з високим вмістом жиру, для упаковки подарунків, одягу, аксесуарів.
Також її можна використовувати як кольорову серветку в коробки або вітрини.
Папір абсолютно безпечний і повністю зберігає всі властивості їжі, а також дозволяє продукту «дихати» і зберігати свою свіжість.
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - ВІД 1 кг (приблизно 100 листів)!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина листа | 60 см |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 45 см |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 45*60см |
| Щільність товару | 40 грам |
Інформація для замовлення
- Ціна: 370 ₴/кг






