
Папір для пакування харчових продуктів ЧЕРВОНИЙ, 40г/м2, 400*600мм
310 ₴/кг
Показати оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 456
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Кольоровий папір (пергамент) для упаковки харчових продуктів і не тільки!
Колір - червоний.
Щільність листа - 40г / м².
Розмір - 400*600мм.
Кольоровий пергамент - це гладкий і міцний матеріал, приємний на дотик, з матовою поверхнею.
Даний пергамент має мінімальну вологостійкість і жиростійкість, тому краще підійде для пакування сухих продуктів з низьким вмістом жиру, для упаковки подарунків, одягу, аксесуарів.
Також його можна використовувати як кольорову серветку в коробки або вітрини.
Кольори насичені, яскраві, красиві.
В наявності є червоний, сливовий, рожевий, фіолетовий, зелений та коричневий кольори!
Папір абсолютно безпечний і повністю зберігає всі властивості їжі, а також дозволяє продукту «дихати» і зберігати свою свіжість.
МІНІМАЛЬНЕ ЗАМОВЛЕННЯ - ВІД 1 кг (приблизно 100 листів)!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Німеччина |
| Довжина листа | 60 см |
| Колір | Червоний |
| Матеріал | Пергамент |
| Тип | Папір для пакування |
| Ширина листа | 40 см |
| Щільність | 40 г/м2 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | 40*60см |
| Щільність товару | 40 грам |
- Ціна: 310 ₴/кг






