
Коробка універсальна для тістечок, зефіру, еклерів біла 230*150*60мм
14 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 357
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Коробка 230*150*60мм виготовлена з крейдованого картону. Універсальна - відмінно підійде для тістечок, зефіру, подарунків. Конструкція міцна, щільно закривається. Доставляється в розібраному вигляді з 1 частини - легко і інтуїтивно просто збирається.
Розміри:
Довжина - 230мм
Ширина - 150мм
Висота - 60мм
Коробки продаються від 5 шт і кратно 5 (тобто 5,10,15шт ...)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 60 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Картон |
| Тип | Коробка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Білий |
| Ширина | 150 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 ₴


