
Коробка з ложементом ПАСТЕЛЬ для тістечок, зефіру, еклерів 160*160*55мм (пенал)
20 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 500 ₴
- Готово до відправки
- Код: 343
- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
Коробка 160 * 160 * 55мм (пенал) в кольорі пастель виготовлена із крейдованого картону. У комплекті йде ложемент (роздільник) на 4 частини. Відмінно підійде для тістечок, зефіру, пряників, невеликих виробів ручної роботи та ін. Якщо не використовувати роздільник - можна і для еклерів, наприклад. Конструкція міцна, щільно закривається, вікно заклеєно спеціальною плівкою. Доставляється в розібраному вигляді з 2 частин (і ще 2 частини вставки) - легко і інтуїтивно просто збирається.
Розміри:
Ширина - 160мм
Довжина - 160мм
Висота - 55мм
Коробки продаються від 5 шт і кратно 5 (тобто 5,10,15шт ...)
В такому розмірі ще є коробка в білому кольорі і з вікном.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 55 мм |
| Глибина | 160 мм |
| Матеріал | Картон |
| Особливості | З ложементом, Висувна |
| Тип | Коробка |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Бежевий |
| Ширина | 160 мм |
- Ціна: 20 ₴




