
Формочки з пергаменту білі дно 55мм, висота 42,5 мм (арт. 140), ціна за 1000шт.
633 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 135
+380 (99) 325-28-40
Телефон для замовлень- +380 (67) 462-53-28Телефон для співпраці
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Формочки з пергаменту (тарталетки) білі дно 55мм, висота 42,5 мм (арт. 125) призначені для випічки невеликих кексів, а також для упаковки тістечок, цукерок і десертів.
Формочки виготовлені з волого- і жаростійкого рослинного пергаменту і витримують температуру до 250 градусів.
Розміри:
| Діаметр дна | 55мм |
| Висота бортика | 42,5 мм |
| Верхній діаметр | 65мм |
Кількість в упаковці - 1 тис. шт.
Основна функція пергаментних формочок - уникнути прилипання тіста і зберегти цілісність випічки, а також не потрібно змащувати і мити жорсткі форми, що приносить економію витрат і часу!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип форми | Кругла |
| Виробник | СІТІ-ПАК |
| Призначення форми | Для кексів/мафінів, Для кексу |
| Матеріал | Пергамент |
| Діаметр | 55 мм |
| Висота стінок | 42.5 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр дна, мм | 55 мм |
| Висота бортика, мм | 42,5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 633 ₴




